latoCzerwona, piekąca skóra? Widoczna utrata nawilżenia? Podrażnienia spowodowane oparzeniem słonecznym? A może przesuszona skóra po kąpieli w basenie? Jeśli dręczy Cię któryś z tych problemów skóry, koniecznie sprawdź, który produkt do codziennej pielęgnacji jest dla Ciebie idealny...i ciesz się piękną, zdrową skórą!

Podczas gdy latem, temperatura idzie w górę, skóra na naszym ciele może stać się odwodniona i czerwona.  Dodaj więc do listy swoich ulubionych produktów Epionce: Silny krem barierowy, który intensywnie nawilży skórę oraz uspokoi zaczerwienienia.

silny krem barierowySilny krem barierowy Epionce to połączenie skutecznej formuły, wspaniałego zapachu oraz idealnej konsystencji. Nawet po kąpielach morskich czy w basenie, Twoja skóra pozostanie miękka i aksamitnie gładka. Jego zmiękczająca formuła idealnie nadaje się do popękanej, suchej skóry na łokciach, stopach, nogach czy rękach. Produkt zawiera również wiele korzyści anti-aging.

Przesadziłaś ze słońcem? Silny krem barierowy zadziała kojąco na oparzenia, zmniejszając objawy widocznego zaczerwienienia wywołanego ekspozycją na słońce. Szybko przyniesie ulgę i miłe ukojenie dla skóry.


 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl