Dzień Mamy jest wyjątkowym świętem. Dniem, w którym w szczególny sposób możemy podziękować jej za to co dla nas robi.  W tym dniu każda z mam powinna czuć się wyróżniona. Często nie wiemy co podarować mamie, aby ją uszczęśliwić. Oprócz ciepłych słów, okazania miłości, warto podarować jej wyjątkowy prezent. 

 

1Przedstawiamy propozycję prezentów, które sprawią, że na twarzy naszych kochanych mam na pewno pojawi się uśmiech! 

 

W okresach zmian skóry u kobiet, wiele z nich chce utrzymać młody wygląd, jednak prawdopodobne jest, że na powierzchni cery pojawią się mniej lub bardziej wyraźne zmarszczki lub hiperpigmentacja. Uszkodzenia wynikające z ekspozycji na światło słoneczne, zmiany hormonalne, i lata stosowania różnych kosmetyków do skóry, mogą zacząć przejawiać się w formie starzejącej się karnacji. 

Zdrowy i bardziej młodzieńczy wygląd skóry dojrzałych kobiet możliwy jest do uzyskania, dzięki produktom Epionce. 

Skóra kobiet dojrzałych musi sprostać nowym wyzwaniom z powodu zmian hormonalnych np. spowodowanych menopauzą. Co więcej, negatywny wpływ promieni ultrafoletowych, substancji zanieczyszczających środowisko, nieodpowiedniej diety oraz stresu kumuluje się z biegiem lat i staje się bardziej zauważalny. Produkty Epionce zawierają technologię przeciwzapalną, która pomaga zablokować procesy tworzenia się i aktywacji czynników zapalnych, które z kolei mogą doprowadzić do wystąpienia oznak starzenia. Technologia ta opiera się o różnorakie składniki, takie jak jabłko, owoce daktylowca, czy też wyciąg z lnu. Technologia Naprawy Bariery Ochronnej pomaga w procesie wzmocnienia naturalnej warstwy ochronnej skóry, zapewniając optymalne jej funkcjonowanie. Technologia ta obejmuje składniki takie jak wyciągi z awokado, wyciąg z meadowfoam. Technologia Keralitoliczna wykorzystuje wyciąg z kory wierzbowej i kwas salicylowy, w celu oczyszczania porów martwej skóry, i usuwania zanieczyszczeń, z jednoczesnym wygładzaniem tekstury naskórka, przez co zachodzi redukcja zmarszczek i niedoskonałości.  

 

POLECANE PRODUKTY 

 

PERFEKCYJNE SERUM ROZJAŚNIAJĄCEserum2

Częścią klinicznie sprawdzonego systemu rozjaśniania skóry Epionce, jest perfekcyjne serum rozjaśniające MelanoLyte, które stanowi skuteczne serum możliwe do stosowania w nocy, w bezpieczny sposób usuwające ciemne punkty na skórze, tworząc jaśniejszą, bardziej wyrównaną barwę cery. 

 

Kluczowe zalety:

  • Potężna formuła roślinna, bez stosowania hydrochinonu
  • Minimalne lub całkowicie nieobecne podrażnienia
  • Kompleksowe usuwanie nieregularności w pigmentacji
  • Długotrwałe rezultaty stosowania
  • Mniejsze ryzyko nawrotów 

 

 

INTENSYWNE SERUM REGENERUJĄCEserum

Intensywne serum regenerujące marki Epionce zawiera witaminy A, B, C, D i E w optymalnych dawkach i dokładnie takiej formie, w jakiej występują one w skórze. Żaden inny produkt do pielęgnacji skóry nie zawiera wszystkich pięciu witamin w jednej, kompletnej formule. Jak pokazały badania w zaledwie jeden tydzień stosowania produktu drobne i głębokie zmarszczki zostały wyraźnie zredukowane, dając 94% lepszy efekt niż inne wiodące rodzaje serum przeciwko starzeniu.

 

Kluczowe zalety: 

  • działa na skórę odmładzająco i pomaga likwidować drobne i głębokie zmarszczki
  • poprawia koloryt skóry
  • wzmacnia, uelastycznia i wygładza skórę 
  • skuteczne i bezpieczne działanie 
 

 

Podaruj mamie z okazji jej Święta coś wyjątkowego, spraw by uśmiech na stałe gościł na jej pięknej, odżywionej i zdrowej twarzy! 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl