Dla większości osób, słońce to coś przyjemnego, kojarzy się z wakacjami i urlopem. Ciepło i światło słoneczne pomaga nam się zrelaksować i poprawia humor. Jednak należy zdawać sobie sprawę z zagrożeń, jakie niosą promienie 13słoneczne. Wiele uszkodzeń słonecznych przyczynia się do przyśpieszenia starzenia się skóry: powoduje zmarszczki, przebarwienia, zwiotczałą skórę. Około 90% zdiagnozowanych nowotworów skóry, spowodowane jest promieniami UV.  

Przez cały rok, a tym bardziej w obliczu lata niezmiernie istotne jest zastosowanie skutecznej i wygodnej ochrony słonecznej! 

 

Przedstawiamy "must have" tego lata! 

 


Mleczko ultraochronne SPF 50 Epionce1

Mleczko ultraochronne jest to produkt o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej. Przeznaczony jest do wszystkich typów cer. Zawarty w nim tlenek cynku skutecznie blokuje szkodliwe działanie promieni słonecznych. Perła prerii i len posiadają właściwości przeciwzapalne. Mleczko nie pozostawia białych śladów, jest wodoodporne, można stosować go pod makijaż.

  • skuteczna ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB
  • idealna pomoc dla osób spędzających dużo czasu na zewnątrz
  • wodoodporne do 80 minut spędzonych w wodzie
  • zapewnia prawidłową ochronę przed słońcem nawet dla bardzo delikatnej i wrażliwej skóry

 1

Zdaniem Eksperta

1Moim ulubionym preparatem przeciwsłonecznym jest Mleczko Ultraochronne SPF 50 Epionce. Jest lekkie, wygodne (75ml tuba) i łatwo wchłanialne. Zawiera fizyczny filtr w postaci zmikronizowanego tlenku cynku, który nie zostawia białego nalotu, filtry chemiczne, chroniące przed UVB oraz przeciwzapalne i przeciwutleniające składniki z limantes alba, lnu oraz daktyli, które to w połączeniu z filtrami stanowią synergistyczną ochronę wyróżniającą produkt, szczególnie pośród innych na rynku. Jest on także wodoodporny, co daje mu dłuższy czas działania, może być także stosowany przez alergików. Regularnie stosowany daje widoczne i szybkie rezultaty w postaci dobrze ochronionej skóry. Z czystym sumieniem polecam, jako doskonałą, unikatową ochronę przeciwsłoneczną.

 

 12


Słoneczne minerały w kremie SPF 30 Colorescience

Słoneczne minerały w kremie to ochrona, pielęgnacja i kolor w jednym. Bogata w przeciwutleniacze formuła przyczynia się do uzyskania pięknej, wypielęgnowanej, odżywionej i rozświetlonej skóry. Zapewnia szerokie spektrum fizycznej ochrony słonecznej SPF 30. Składniki specjalne to pepetydy, które pomagają poprawić wygląd karnacji, multiwitaminowy kompleks - pomaga redukować zmarszczki, ceramidy i lipidy mleczne utrzymują skórę nawilżoną i rozświetloną, a tlenek cynku i dwutlenek tytanu chronią naszą skórę przed słońcem. 

 1

Zdaniem Eksperta

11Wielu moich pacjentów w momencie rozpoczęcia pielęgnacji/odbudowy/rewitalizacji swojej skóry zaczyna interesować się także makijażem. Zalecam wówczas makijaż mineralny Colorescience, który świetnie sprawdza się na co dzień. Często polecanym przeze mnie produktem są Słoneczne minerały w kremie Colorescience. Produkt ten nie tylko maskuje niedoskonałości, ale także poprawia teksturę skóry, koloryt i zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB. 

 

 


Puder w pędzlu SPF 50 Colorescience13

Puder mineralny to niedrażniący skóry kosmetyk, który zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Puder umieszczony jest w samoczynnie dozującym pędzlu, dzięki czemu możemy użyć go rano, a następnie wygodnie i łatwo reaplikować w ciągu dnia. 

  • jest wodoodporny
  • łatwo się nakłada
  • nie robi smug
  • długo utrzymuje się na skórze
  • dostępny jest także w słoiczku o pojemności 10 g
  • występuje w trzech odcieniach: jasny, średni, opalony

 1

Zdaniem Eksperta

111Puder mineralny z ochroną SPF 50 to fenomenalny produkt, który jednocześnie: chroni, łagodzi, matuje, utrwala makijaż mineralny. Puder mineralny w pędzlu to idealne rozwiązanie dla osób nietolerujących konsystencji kremów z wysoka ochroną, Pędzel umożliwia nam łatwo i szybko odświeżyć makijaż, a jednocześnie zaaplikować dodatkową warstwę ochrony, jest bardzo łatwy w użyciu, można go zastosować w każdej chwili, o każdej porze dnia i w każdym momencie! Polecam jako podstawowy kosmetyk w naszej torebce przez cały rok.  

 

 

 slonce

Zadbaj o skuteczną i wygodną ochronę słoneczną pamiętając o jej reaplikacji! 

 

 

 

 

Warto przeczytać


 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl