Blizna po cesarskim cięciu nie musi być widoczna!
Blizna po cesarskim cięciu zazwyczaj kojarzona jest z mało estetyczną i mocno widoczną zmianą na skórze, wywołującą u kobiety duży dyskomfort. Czy zawsze tak musi być? Czy blizna po cesarskim cięciu może być niewidoczna?

Długotrwałe nawilżenie skóry z OBAGI – czy warto?
Przesuszająca się, pozbawiona nawilżenia skóra to problem dermatologiczny, który dotyka wielu z nas.

Skąd wziąć pieniądze na zabieg medycyny estetycznej?
Z roku na rok wygląd staje się coraz ważniejszy, a rozwój technologii sprawia, że zabiegi medycyny są coraz lepsze, bezpieczniejsze i tańsze. Wciąż jednak dbanie o swój wygląd bywa kosztowne. Skąd więc wziąć pieniądze na zabiegi estetyczne?

Jedną z najbardziej popularnych operacji plastycznych jest operacja powiększania piersi implantami. Obecnie na rynku istnieje wiele rodzajów implantów i  nie zawsze pacjentki potrafią wybrać te odpowiednie. Przed wszystkim należy podkreślić, że wybrane implanty piersi powinny być bezpieczne dla pacjentki oraz zapewniać długotrwały stabilny efekt. Wybrane implanty powinny dopasować swój kształt do naturalnych tkanek pacjentki.

W swojej klinice do zabiegów powiększania piersi używam implantów Motiva. Motiva to najnowocześniejsze implanty piersi. Implanty Motiva wyróżnia specjalny rodzaj zastosowanego żelu w nano technologii. Dzięki temu implant o okrągłej podstawie układa się w naturalny sposób, tzn. podczas leżenia na plecach jego maksymalna wypukłość jest na środku piersi, a podczas pozycji stojącej maksymalna wypukłość jest poniżej brodawki. Taki sposób zachowania się implantów zapewnia naturalny wygląd. Stosując implanty Motiva zauważyłem, że kobiety po zabiegach najbardziej chwalą sobie właśnie to naturalne zachowanie się piersi. Szczególnie aktywne kobiety bardzo doceniają to specjalne dopasowanie się implantu do ich ciała. Również dla mnie , jako chirurga implanty piersi Motiva zakłada się w wyjątkowo łatwy sposób.

Motiva logo

 

Podsumowując, główne zalety implantów piersi Motiva to: 

• Bezpieczeństwo poparte wieloma badaniami

• Minimalne ryzyko zwłóknienia torebki

• Naturalne ułożenie dzięki specjalnemu żelowi

• Miękkość i elastyczność

• Specjalny program ubezpieczenia dla każdej pacjentki

Dr Artur Sandelewski

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr n. med.  Artur Sandelewski

Chirurg

 

 

San-Medical

san medical logoZapraszam nie tylko Panie do skorzystania z oferowanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej - medycyny jakości życia oraz chirurgii estetycznej. Nazywam się Artur Sandelewski. Jestem specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Od kilku lat z wielkim zaangażowaniem zainteresowałem się medycyną estetyczną. Sądzę, że doświadczenie nabyte w chirurgii i zabiegi medycyny estetycznej tworzą w moim wykonaniu dobry duet, co docenili już leczeni przeze mnie pacjenci.

Adres: ul. Międzyrzecka 26, 43-382 Bielsko- Biała. 
Telefon: 600758663

Rodzaje zabiegów


Rodzaje zabiegów

Szerokie opisy zabiegów takich jak np. mikrodermabrazja czy mikronakłuwanie. Opisy zawierają sposób wykonania, wskazania oraz przeciwwskazania. 

Medycyna estetyczna


Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna wypełnia lukę pomiędzy kosmetologią a chirurgią plastyczną. W dziale tym znajdują się artykuły dotyczące nowinek oraz porad z zakresu medycyny estetycznej.

Kuracja domowa


Kuracja domowa

Artykuły dotyczące codziennej pielęgnacji, propozycje sposobów dbania o skórę, stosowanie ochrony skóry. Opisy dotyczące kosmetyków profesjonalnych oraz tych do stosowania w domu.

Styl życia


Styl życia

W dziale tym znajdziesz porady związane z prowadzeniem zdrowego i aktywnego trybu życia. Co stosować by czuć się dobrze, co włączyć do swojej diety. 

Facebook

Reklama

Sklep internetowy


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl