Kontakt

 logoMedimel

Adres: ul.Nowowiejska 1E, 71-219 Bezrzecze
Telefon:  +48 91 818 04 74, +48 500 355 884
Strona internetowa: chirurgia-szczecin.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

O nas

Prywatna Praktyka MEDIMEL to miejsce, gdzie nasi pacjenci znajdą nie tylko profesjonalną opiekę medyczną oraz najwyższej jakości sprzęt renomowanych marek, ale także spokój i kameralną atmosferę. Składająca się z trzech części: gabinetowo-konsultacyjnej, zabiegowej oraz wypoczynkowej. Oprócz pełnego profesjonalizmu i zaangażowania nasi pacjenci mogą liczyć na doskonałą opiekę, harmonijną atmosferę, komfort i pełną dyskrecję. Ponieważ najważniejsze jest dla nas dobro pacjenta, wykonujemy tylko jeden-dwa zabiegi dziennie dzięki czemu zapewniamy kompleksową opiekę i cały czas jesteśmy do jego dyspozycji.
Naszym celem jest, by w swojej drodze do piękna i pełnego zadowolenia operowani u nas pacjenci mieli pełne wsparcie, wszelką oczekiwaną pomoc, spokój i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia. Dokładamy wszelkich starań, by ten cel zrealizować. Z opinii naszych pacjentów wynika, że z powodzeniem, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Zabieg liposukcji


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Zabieg wygładzająco - wypełniający zmarszczki z wykorzystaniem wypełniacza hialuronowego

Zespół

 

Katarzyna Ostrowska-Clark Dr Katarzyna Ostrowska-Clark
 
Prywatna praktyka chirurgii estetycznej „Medimel”, którą prowadzi Katarzyna Ostrowska – Clark jest najlepszym przykładem tego, jak praca nad ciałem przy pomocy skalpela osiąga rangę sztuki. Pani Katarzyna, co jest rzadkością, jest specjalistą w chirurgii ogólnej mając jednocześnie wieloletnie doświadczenie w chirurgii estetycznej. Jej szczególnym zainteresowaniem jest zabieg ginekomastii – chirurgia estetyczna skierowana do mężczyzn.
Ma za sobą 9 letnią praktykę w Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej pod okiem jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Z jej usług chirurga estetycznego korzystają pacjenci z niemal całej Europy, szczególnie z Wielkiej Brytanii. Ponadto na koncie posiada staż podyplomowy w brytyjskim Southmead Hospital Bristol i roczny kontrakt jako chirurg ogólny w Causeway Hospital Coleraine. Przez 6 lat była pracownikiem II Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, aktualnie jest starszym asystentem na Oddziale Chirurgii Ogólnej 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. Udział w licznych kursach i kongresach z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej stale podwyższa jej kwalifikacje.

Prywatnie mama trójki wspaniałych dzieci i pasjonatka hodowca wyżłów Weimarskich krótkowłosych, w spacerach z którymi znajduje odpoczynek i nowe źródła energii do pracy.Agnieszka PaczkowskaAgnieszka Paczkowska
pielęgniarka

Agnieszka jest jedną z dwóch pielęgniarek Medimel z ponad 18-letnim doświadczeniem. Jest specjalistą w dziedzinie anestezjologii i intensywnej opieki pielęgniarskiej, pracuje na Oddziale Intensywnej Terapii Kardiochirurgicznej, a z nami od początku istnienia Medimel. Pacjenci kochają Agnieszkę za jej ciężką pracę  i najwyższy poziom opieki. Pacjenci nazywają Agnieszkę „aniołem”.
Poza pracą w gabinecie Agnieszka uwielbia czytać książki i słuchać muzyki. Jest fanką lokalnych sportów a przede wszystkim kibicuje Polskiej drużynie siatkarskiej.

 Dorota WójcikDorota Wójcik
pielęgniarka

Jest z nami od pięciu lat z czego jesteśmy ogromnie zadowoleni. Zarówno Doktor Ostrowska-Clark jak i pacjenci, wiedzą, że są w dobrych rękach gdy Dorota jest naszym gabinecie.
Jesteśmy szczęściarzami, że mamy Dorotę w naszym zespole pielęgniarskim, gdyż jest ona również bardzo wartościowym członkiem zespołu pielęgniarskiego na Oddziale Intensywnej Terapii Kardiochirurgicznej w Szczecinie.
Swój wolny czas spędza ze swoimi bliskimi przyjaciółmi i rodziną prowadząc typowy polski styl życia.


 

Agnieszka KosmosaAgnieszka Komosa
pielęgniarka

Cztery lata temu druga Agnieszka dołączyła do naszego zespołu, niech nie będzie dla Państwa niespodzianką, że jej doświadczenia są równie imponujące jak pierwszej Agnieszki!
Agnieszka Komosa swój czas dzieli między gabinetem Medimel a pracą na Oddziale Intensywnej Terapii Kardiochirurgicznej.  Specjalizuje się w Pielęgniarstwie Ratunkowym i jak wszystkie pielęgniarki jest ona przygotowana do radzenia sobie w wielu niespodziewanych sytuacjach. Jej motto życiowe to: “W zdrowym ciele zdrowy duch”.Jest niekonwencjonalną fanką footballu amerykańskiego..Katarzyna JóźwiakKatarzyna Jóźwiak
pielęgniarka

Katarzyna uzupełnia zespół pielęgniarski Medimel.
Ponad 20 lat temu pracowała jako pedagog w Ośrodku Specjalnym lecz zdecydowała, że pielęgniarstwo jest dla niej ścieżką kariery. 19 lat doświadczenia spowodowało, że jest teraz super wykwalifikowaną pielęgniarką.
Dwoje dzieci Katarzyny zajmuje  całkowicie jej prywatny czas, często można ich spotkać na zboczach polskich gór jeżdżących na nartach!


 

Lucyna Trusów-ZdzikotLucyna Trusów-Zdzikot
pielęgniarka

W 1975 roku zaczęła pracę jako pielęgniarka na Oddziale Chirurgii Klatki Piersiowej, Serca i Naczyń.
Po sześciu latach przeniosła się na Oddział Kardiochirurgii, gdzie pracowała do 2008 roku. Z nami jest od  4 lat. Jej pasja do pielęgniarstwa i opieki nad pacjentami jeszcze nie wygasła, a to, że uwielbia pracę w Gabinecie Medimel jest widoczne gołym okiem. Przeprowadziła się ze Szczecina na małą wieś, na obrzeżach miasta by móc realizować swoje hobby – ogrodnictwo.

 Maria BytnerMaria Bytner
instrumentariuszka

Pracownikom Kliniki Medimel znana jako prawa ręka Pani dr Ostrowskiej-Clark. Już pierwszego dnia kiedy dołączyła do zespołu Medimel stała się jego nieodzowoną częścią. Niestrudzenie pomaga dr Ostrowskiej-Clark, dzięki niej sala operacyjna Gabinetu Medimel jest absolutnie bez skazy. Choć praca Pani Marii jest subtelna, to odgrywa niezmiernie ważną rolę dla naszej Praktyki. Maria ukończyła Liceum Medyczne im. Tytusa Chałubińskiego w 1977 roku, pierwsze doświadczenia zdobywała jako instrumentariuszka w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie.  W latach 90-tych na małą chwilkę rozpoczęła karierę w sektorze bankowym. W 2003 roku wróciła do 109 Szpitala Wojskowego na Wydział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej jako instrumentariuszka. Stwierdziła, że to właśnie jest droga dla jej kariery. Jej praca instrumentariuszki jest wysoko ceniona i można z czystym sumieniem stwierdzić, że jest bliska perfekcji.Renata Stanekdr. n.med. Renata Stanek
anestezjolog

W 1991 roku ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie.W 1998 roku zdała egzamin Państwowy uzyskując tytuł specjalisty w zakresie Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W rzeczywistości jej lista kwalifikacji jest dość zdumiewająca. W 2003 roku uzyskała dyplom MBA (Master of Buisness Administration) w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Kilka lat później uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Pracowała jako anestezjolog na Oddziale Kardiochirurgii.  Dr Renata Stanek skorzystała ze swojego paszportu do UE i pracowała we Francji. Jest współwłaścicielem firmy podróżniczej, dzięki której może realizować jedną ze swoich pasji, jaką jest jeżdżenie po świecie. Czasami zastanawiamy się, czy jest coś, czego Doktor  Renata nie potrafi zrobić!Adam Gorzelanydr Adam Gorzelany
anestezjolog

W 1997 roku Doktor Adam ukończył Pomorską Akademię Medyczną Wydział Lekarski. Jedną trzecią swoich studiów spędził w USA. Po tym pracował  w Gryficach w Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, który do dziś jest największym tego typu Oddziałem w Polsce. Od 2005 roku jest specjalistą. Po zdaniu egzaminu Państwowego postanowił wrócić do pracy na Pomorską Akademię Medyczną. Doktor Adam odbył podróż na Haiti, aby bezinteresownie pomagać w czasie katastrofy w 2010 roku, od tego czasu stwierdził, że uwielbia angażować się w tego typu wolontariaty.

 Tomasz Nikodemskidr. n. med. Tomasz Nikodemski
anestezjolog

Doktor Tomasz jest Specjalistą Anestezjologii  i Intensywnej Terapii. Kiedy nie pracuje dla nas, pracuje w szpitalu na Oddziale Anestezjologii, Reanimacji  i Intensywnej Terapii z pododdziałem Ostrych Zatruć. Podobnie jak wszyscy zdolni anestezjolodzy pracował także w innych Państwach UE. Doktor Tomasz wybrał Edynburg, gdzie pomyślnie spędził rok i został zapamiętany jako jeden z najlepszych anestezjologów. Wciąż dokształca się, regularnie uczestniczy w konferencjach, kursach, zarówno w kraju i zagranicą.

 


 

Magadalena KrajewskaKrajewska Magdalena
manager
Magdalena jest Menagerem Gabinetu Medimel oraz osobistą asystentką dr Katarzyny Ostrowskiej- Clark. Ukończyła studia w kierunku „Zarządzanie Przedsiębiorstwem” i doskonale odnajduje się w działaniach mających na celu promowanie i reprezentowanie Kliniki.Jej główną cechą jest doskonała organizacja czego dowodem jest bezproblemowe pogodzenie pracy zawodowej z wychowaniem dwójki małych dzieci.

 Marta MirekMarta Mirek
Marta Mirek jest osobą, która dba o utrzymanie stanu sanitarno-higienicznego i ogólny wygląd kliniki Medimel.To jej zadaniem jest uczynić to miejsce lśniącym, a każdy kto odwiedził Medimel może powiedzieć, że Klinika wygląda bardziej jak hotel niż jak Gabinet Chirurgiczny! Marcie powierzone są liczne zadania dotyczące Kliniki, można powiedzieć, że jest “niedocenionym bohaterem” zespołu Medimel. Uwielbia gotować i jest jednym z najsympatyczniejszych ludzi jakich można spotkać!

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl