Tatuaże szturmem zdobyły salony i na dobre stały się akceptowalnym elementem kultury i sztuki. Są jednocześnie popularnym sposobem na zdobienie ciała. Coraz więcej osób może pochwalić się ciekawym, niebanalnym tatuażem. Jednak zdarzają się również „błędy młodości”. To tatuaże, które zostały wykonane z użyciem nienajlepszego sprzętu, w słabych warunkach, u nieprofesjonalnego tatuażysty. Zdarzają się też sytuacje, że decydujemy się na nieprzemyślany tatuaż, np. pod wpływem chwili. Po latach zmieniają się gusta i zaczyna przeszkadzać słaba jakość wykonania.

 Likwidacja tatuażu bez blizny

Ponad połowa osób z tatuażem już rok po jego wykonaniu chciałaby go usunąć. Proces ten jest dostępny dla każdego. Usuwanie tatuaży za pomocą lasera rozbijającego pigment w skórze jest jedyną całkowicie skuteczną metodą działania. Zastosowanie Lasera Q-switch w Klinice Medycyny Estetycznej Derma Solutions w Poznaniu umożliwia skuteczne usunięcie niechcianego tatuażu bez pozostawiania blizny. Laser tworzy wiązkę uderzeniową rozbijającą barwnik, który następnie wchłaniany jest przez komórki żerne w skórze. Usuwanie tatuaży za pomocą Lasera Q-switch to jedyny gwarantowany sposób na pozbycie się niechcianego wzoru bez blizn. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i szybki. Po zastosowaniu lasera na skórze przez krótki czas pozostaje jedynie jaśniejsza plama, która stosunkowo szybko wyrównuje się do koloru skóry. W zależności od głębokości barwnika wielkości i lokalizacji tatuażu, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów w odstępach 3-8 tygodniowych. Jednak pierwszy efekt, jakim jest blednięcie wzoru, widoczny będzie już po kilku tygodniach. Każdy tatuaż jest inny, dlatego też w Klinice Dermatologii Estetycznej Derma Solutions w Poznaniu stosowane jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dzięki temu masz pewność, że zabiegi usuwania tatuaży będą wyjątkowo skuteczne.

 Czysta i gładka skóra dla każdego

Jeżeli masz już dosyć widoku nieprzemyślanego tatuażu, a nie chcesz zakrywać go innym, koniecznie skontaktuj się z Klinika Derma Solutions w Poznaniu. Już po kilku tygodniach będziesz mogła cieszyć się czystą i gładką skórą, a o tatuażach możesz zapomnieć.

Artykuł sponsorowany


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama | Prywatność | Wersja mobilna

Copyright © 2014 Estetycznie.pl