Produkty must have tego lata

Even Up Colorescience even up

Rozjaśnianie, korygowanie, ochrona w jednym!

Kaja Mysłakowska-PolakEven Up to moje odkrycie 2016 roku :) Polecam go Pacjentkom ze względu na udowodnione działanie na przebarwienia, ochronę przeciwsłoneczną i świetną konsystencję. Mimo swojej wysokiej ceny cieszy się dużym zainteresowaniem, bo każda Pacjentka, która wypróbuje Even Up w gabinecie, chce go mieć w swojej kosmetyczce. Jest to idealna baza pod makijaż - ujednolica koloryt, pozostawia na cały dzień uczucie nawilżenia skóry, nie powodując jej świecenia się. Polecam ją ze spokojnym sercem bo jest idealnym połączeniem świetnych efektów estetycznych w makijażu z właściwościami terapeutycznymi.

 

 

Słoneczne minerały w kremie SPF 30 Coloresc1ience

Ochrona, pielęgnacja i kolor w jednym! 

Marzena DoboszSłoneczne minerały w kremie Colorescience to w 100% naturalny produkt, idealny również dla skór wrażliwych. Polecam go każdej klientce, która pragnie uzyskać wypielęgnowaną i odżywioną skórę, a jednocześnie otrzymać skuteczną ochronę słoneczną.  Minerały naturalnie wtapiają się w skórę, nadają jej piękny koloryt i rozjaśnienie. "To luksus w naturze" - tak oceniają produkt moje klientki. 

 

 

 

Puder mineralny w pędzlu SPF 50 Colorescience

Skuteczna i wygodna ochrona słoneczna, którą możesz zabrać wszędzie! 

Marta MendelPromenada i spacer nad morzem, kto tego nie lubi...:) Po takim spacerku Puder mineralny 50 SPFczęsto okazuje się że zmieniliśmy się w raka, szczególnie na dekolcie, ramionach czy nosie. Warto wtedy mieć w kieszeni minerały w pędzlu Colorescience SPF 50. Możemy napudrować nimi nie tylko nasze noski, ale ramionka i dekolty również u dzieci. Doskonałe rozwiązanie - właściwe na każde słońce i na każdą porę roku.

 

Dagmara RembiszewskaPuder mineralny w pędzlu to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które skarżą się na nieodpowiednią konsystencję kremów z ochroną lub na codzień mają problem by o niej pamiętać.  Minerały w pędzlu to wygodna i skuteczna ochrona słoneczna, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Pędzel to mój nieodłączny towarzysz, zawsze mam go przy sobie w torebce. Puder mineralny Colorescience stosuję również na skórę mojej córki od jej urodzenia, dzięki czemu wiem, że jej skóra jest odpowiednio chroniona przed słońcem.

 

 

 

Zestaw Podróżny EpionceZestaw Podróżny

3 niezastąpione produkty podczas każdej podróży:

Katarzyna BernackaZestaw podróżny Epionce to absolutny niezbędnik kosmetyczny każdej kobiety wybierającej się na urlop. Jak wiemy, podstawą codziennej pielęgnacji skóry jest dokładne oczyszczenie, a idealnym do tego produktem jest Delikatne mleczko oczyszczające.  Fotoprotekcję na najwyższym poziomie zapewni Mleczko ultraochronne SPF 50, a regenerację i ulgę po słońcu i słonej, morskiej wodzie przyniesie Medyczny krem barierowy. Wszystkie  produkty to gwarancja jakości oraz bezpieczeństwo i brak podrażnień, nawet dla cery wrażliwej.

 

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl