Kontakt

logoGabinet Podologii

Adres: ul. Rynek 22, 62-300 Września
Telefon: 61 436 06 87, 505 824 492
Strona internetowa: www.gabinetpodologii.com.pl
 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

O nas

Salon powstał w 1994 roku. Od 2003 roku specjalizuje się w dziedzinie PODOLOGII. Zapraszamy do odwiedzania naszego gabinetu wszystkie osoby ograniczone ruchowo, dotknięte chorobą cukrzycową, reumatyzmem, nadpotliwością, a także pacjentów z wadliwym ustawieniem stóp i deformacjami palców (halluxy, palce krogulcze). Bezboleśnie usuwamy odciski, modzele, brodawki i rozpadliny oraz profesjonalnie zajmujemy się korygowaniem wrastających paznokci i pobieraniem prób grzybiczych. W naszym gabinecie zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i higienę pracy. Zapewniamy sterylne narzędzia oraz sprzęt i środki najwyższej jakości.

PODOLOGIA to prężnie rozwijająca się dziedzina, co skłania mnie do ciągłego zgłębiania wiedzy w tym temacie.
 
Posiadam uprawnienia z zakresu:

    ortonyksji (zakładanie klamer drutowych),

    mykologii (pobieranie prób grzybiczych),

    wykonywania ortez indywidualnych,

    refleksoterapii stóp.

Jestem uczestnikiem Powszechnego Programu Profilaktycznego „Zdrowe Nogi”, należę do Polskiego Towarzystwa Podologicznego, uczestniczyłam w Ogólnopolskich Mistrzostwach „Specjalistycznej Pielęgnacji Stóp 2005”. Udział w sympozjach i szkoleniach umożliwił mi zdobycie wysokich kwalifikacji, umiejętności i wiedzy do wykonywania profesjonalnych zabiegów podologicznych. Na co dzień współpracuję z lekarzami z dziedziny dermatologii, diabetologii, chirurgii, dietetyki oraz z technikiem ortopedycznym.
 
Pamiętajmy nasze nogi noszą nas całe życie, więc dajmy im odrobinę luksusu.

Dorota Andrzejczak-Mucha

Zabiegi

Zielona kawa - czym się wyróżnia?

minZielona kawa pochodzi z niepalonych ziaren popularnego owocu Coffea. Ekstrakt z zielonej kawy zyskuje coraz większą popularność. Niepalone ziarna kawy posiadają wysoki poziom kwasu chlorogenowego, powodując ogromne korzyści dla zachowania odpowiedniego poziomu cukru we krwi, obniżają ciśnienie, zmniejszają ryzyko chorób serca, pomagają w utracie masy ciała. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy szukają pomocy w uzyskaniu i utrzymaniu zdrowej i szczupłej sylwetki. 

kAWAZielona kawa pochodzi z niepalonych ziaren popularnego owocu Coffea. Ekstrakt z zielonej kawy zyskuje coraz większą popularność. Z badań wynika, że zielone ziarna kawy zawierają przeciwutleniacze. Niepalone ziarna kawy zawierają wysoki poziom kwasu chlorogenowego, powodując ogromne korzyści dla zachowania odpowiedniego poziomu cukru we krwi, obniżają ciśnienie, zmniejszają ryzyko chorób serca, pomagają w utracie masy ciała. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy szukają pomocy w uzyskaniu i utrzymaniu zdrowej i szczupłej sylwetki. 

Źródło przeciwutleniaczy 

Znany jest fakt, że antyoksydanty odgrywają kluczową rolę w przyśpieszeniu przemiany materii, co prowadzi do utraty wagi. Przeciwutleniacze hamują  tworzenie się wolnych rodników w organizmie. Stwierdzono, że zielone ziarna kawy zawierają bardzo wysokie stężenie kwasu chlorogenowego, który bogaty jest właśnie w przeciwutleniacze, które pomagają w zapobieganiu zagrażających życiu chorób, takich jak m.in. rak, choroby serca. 

Przyśpieszenie metabolizmu

Ekstrakt z zielonych ziaren kawy przyśpiesza metabolizm. Zwiększona aktywność metaboliczna przynosi wiele korzyści zdrowotnych. Następuje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Zielona kawa to źródło witamin i minerałów, które pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji i szczupłej sylwetki. 

kawaWzrost poziomu koncentracji

Stwierdzono także, że regularne spożywanie ekstraktu z zielonych ziaren kawy poprawia i zwiększa aktywność mózgu, co prowadzi do lepszej koncentracji. 

Pomoc w detoksykacji wątroby

Wyciąg z zielonych ziaren kawy pomaga w aktywowaniu wątroby do prawidłowego oczyszczenia z tłuszczy, szkodliwych kwasów, cholesteroli. Zielona kawa odtruwa wątrobę, aby ta mogła pracować odpowiednio. Ten proces detoksykacji pomaga w zwiększeniu tempa metabolizmu, utrzymując organizm w doskonałym zdrowiu. 

Wzrost poziomu energii

Dzięki zawartości kofeiny, picie zielonej kawy przyczynia się do wzrostu energii. Pomaga w zwalczeniu uczucia zmęczenia, czy senności. 

 

Zielona kawa dostępna jest w kilku postaciach: 

- ziarnista (do przygotowywania naparu)

- w kapsułkach 

- w saszetkach (do zalewania wrzątkiem)

 

Media 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl