Kontakt

Dr Witwicki- chirurgia plastycznalogo

Adres: ul. Nasturcjowa 6, 03-989 Warszawa
Telefon: 728-840-465
Strona internetowa: www.drwitwicki.pl

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj


 

O nas

Dr n. med. Tadeusz Witwicki - specjalista z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobył w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Kierownikiem specjalizacji był twórca polskiej chirurgii plastycznej prof. Michał Krauss. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Dr Witwicki prowadzi Gabinet z pełnym zapleczem operacyjnym w Warszawie, gdzie wykonuje zabiegi chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, w tym także rekonstrukcje piersi. Pacjenci Gabinetu korzystać mogą też z szerokiej oferty zabiegów medycyny estetycznej w tym m.in. depilacji laserowej, karboksyterapii, mezoterapii, redermalizacji oraz endermologii, a także porad dietetyka. 

 

Zabiegi

Lipofilling twarzy


Lipofilling piersi


Karboksyterapia


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej

Zespół

dr n. med. Tadeusz St. Witwicki

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej 

Doświadczenie zdobywał m.in. pod auspicjami rodziców - doc. Zofii Witwickiej - wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego.

Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności (m.in. w Paryżu, w Rzymie, w Mediolanie, w Sztokholmie, w Oslo). Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską.

Członek zalożyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członek Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE, Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

Szkoleniowiec metody Slim Lipo w Polsce, prowadzi szkolenia z zakresu rekonstrukcji piersi dla lekarzy.

Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.


dr n. med. Jan Moczkowski

Specjalista ortopedii

Specjalizuje się w:

- leczeniu zmian zwyrodnieniowych przy pomocy przeszczepu komórek macierzystych: stawów kolanowych, skokowych, barkowych i biodra oraz entezopatii, takich jak łokieć tenisisty, kolano skoczka, zapalenie ścięgna Achillesa, ostroga piętowa

- leczeniu operacyjnym zniekształceń i dysfunkcji rąk (cieśń nadgarstka) i stóp (paluchy koślawe, palce młoteczkowate)

Ponadto w ofercie także:

-  endoprotezoplastyka bioder i kolana

-  blokady okołostawowe i dostawowe

-  ortopedia dziecięca (diagnostyka i leczenie)


dr n. med. Sławomir Mazur

Specjalista onkolog

Dr n. med. Sławomir Mazur Wydział Lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej ukończył w 1984 r. W tym samym roku podjął pracę w Instytucie Onkologii w Warszawie przy ul.Wawelskiej 15. Pod okiem swojego mentora, prof. Andrzeja Kułakowskiego, zdobywał kolejne kwalifikacje chirurgiczne w tym specjalizację z chirurgii onkologicznej. 

W 1999 r. obronił pracę doktorską z tematu “ Ocena współzależności pomiędzy stanem receptorów estrogenów, progesteronu i nabłonkowego czynnika wzrostu, a klinicznym przebiegiem raka sutka”

Obecnie pracuje w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii.- Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, gdzie głównie zajmuje się operacjami rekonstrukcyjnymi piersi.

Jako pierwszy wprowadził do kliniki w celach terapeutycznych autologiczne tłuszczowe komórki macierzyste w celu regeneracji tkanek i rekonstrukcji piersi.

Jest autorem i współautorem dziesiątek prac naukowych w tym  ostatniego podręcznika Chirurgii Onkologicznej, rozdziału dotyczącego rekonstrucji piersi.

Od 25 lat współpracuje i jest  lekarzem warszawskich Amazonek. Bezpośrednio związany jest z Klubem Amazonek Warszawa Centrum.


mgr Katarzyna Żywczyk

Dyplomowany dietetyk

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. Doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając staż w licznych szpitalach klinicznych oraz współpracując z Centrum Promocji Zdrowia i Edukacji Ekologicznej. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji naukowych. Autorka artykułów o tematyce żywieniowej w czasopismach: Polski Przegląd Nauk o Zdrowiu, Archives of Medical Science oraz Żyj zdrowo i aktywnie. Pozostaje w stałej współpracy z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Bierze udział w Szwajcarsko-Polskim Programie Współpracy „Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej”.  Autorka materiałów edukacyjnych i szkoleniowych.

Regularnie występuje na krajowych konferencjach poświęconym dietetyce i zdrowemu żywieniu.

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl