Kontakt

Chantallogo

Adres: Międzyrzecka 49A, 21-400 Łuków
Telefon: 502 99 91 42
Strona internetowa: www.salonchantal.pl

Drukuj

 

O nas

Działamy na rynku od marca 2008 roku. U nas skorzystasz ze wszystkich usług – odmłodzisz swoją skórę, zredukujesz zmarszczki i przebarwienia, zadbasz o swoje dłonie i paznokcie oraz skorzystasz z usług fryzjerskich. Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, różnego rodzaju zabiegi na ciało oraz inne usługi kosmetyczne. Dzięki doświadczeniu i pełnemu profesjonalizmowi każda klientka wychodzi zadowolona. Pracujemy na najlepszych markach tj. Epionce, Sesderma, Matis, Phyris, Juliette Armand. Piękny makijaż uzyskamy dzięki najlepszym kosmetykom marki Jane Iredale.

Doświadczone fryzjerki zapewnią najlepszy poziom obsługi jak również dopasują fryzury do indywidualnych oczekiwań klientów. Studio fryzur pracuje w oparciu o ekskluzywne produkty pielęgnacyjne znanych marek tj. Wella, Kevin Merphy czy Olaplex a także korzysta z nowoczesnych urządzeń co gwarantuje pełne zadowolenie naszych klientek.

Salon Urody Chantal prowadzi również sprzedaż profesjonalnych kosmetyków, które dzięki stosowaniu na codzień pozwolą cieszyć się długotrwałym efektem uzyskanym w salonie.

Oferujemy możliwość umawiania wizyt online co pozwala Państwu na pełną swobodę w doborze odpowiedniego terminu wizyty ale daje również wgląd w pełny zakres naszych usług.

Zabiegi

Zabieg oczyszczająco-wyszczuplający UCW


Zabieg oczyszczający Epionce


Zabieg odświeżający Epionce


Zabieg regenerujący Epionce


Zabieg rozjaśniający Epionce


Zabieg MicroPen Epionce


Peeling Sal-e & Mal-e Epionce


Zabieg uspokajający dla skóry wrażliwej Epionce

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl