Kontakt

Feminariumlogo

Adres: Szosa Chełmińska 84/86, 87-100 Toruń
Telefon: 56/ 621 06 88, +48 793 017 636
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa: www.feminarium.com

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj


O nas

W naszych klientkach uwalniamy zasoby pewności siebie i siłę w moc swego oddziaływania. Wyzwalamy wiarę w to, że najlepiej być zadbaną i piękną tylko dla siebie i z tego czerpać satysfakcję. Dla siebie samych, a nie dla innych.
Nie jest ważne, że mamy ogromne doświadczenie i całe ściany dyplomów, nie jest ważne, ze nasz salon jest laureatem dwóch prestiżowych ogólnopolskich nagród dla salonów urody, nie jest ważne nawet to, że posiadamy najlepsze światowe marki kosmetyczne…
Ważne jest to, że mamy otwarte serca i umysły, chcemy i umiemy pomagać i z tego czerpiemy prawdziwą radość i satysfakcję zawodową.

Dokąd zmierza Feminarium?
Odpowiedzią niech będzie nasza mija:
„W atmosferze luksusu, pracą z pasją, Tworzymy dla Ciebie ponadczasowe piękno”
Do zobaczenia w Feminarium!

Zabiegi

Zabieg oczyszczająco-wyszczuplający UCW

Zespół


dr MarkowskiDr Artur Markowski
Specjalista dermatolog, kosmetolog, lekarz medycyny estetycznej.

Uznany i ceniony specjalista chorób skóry. Autor ponad 300 publikacji dotyczących medycyny estetycznej, zagadnień diagnostyki, terapii i profilaktyki schorzeń cywilizacyjnych, współorganizator i wykładowca wielu ogólnopolskich seminariów i kongresów dla lekarzy i kosmetyczek.
Autor linii kosmetycznej na bazie pyłu wulkanicznego „MYSTIC ALPA”.
Konsultant medyczny w Polsce profesjonalnych marek kosmetycznych:
Guinot, Environ, Biologique Recherche, Selvert Thermal, RVB.
Właściciel marki i programu rewitalizacji skóry „DERMAFUTURE” ®


 

 


 

Dorota MarkowskaDorota Markowska
Mgr biologii, kosmetolog.

Od 17 lat prowadzi z mężem - lekarzem dermatologiem - centrum medyczno-kosmetyczne. Posiada ogrom wiedzy kosmetologicznej i mimo tak rozległych wiadomości - wciąż się uczy i poszukuje nowych ścieżek rozwoju. Jest przykładem i wielkim wsparciem dla całego zespołu, to ona nas wspiera, motywuje, przytula i uczy. To do niej przychdzimy po poradę z trudnymi sprawami zawodowymi, a wtedy zawsze wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązanie. Wymaga duzo od swoich współpracowników, ale jeszcze więcej od siebie.

Współzałożyciel oraz członek Zarządu Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Kosmetologii "Przyjazna Kosmetyka", w którym od trzech lat realizuje społeczne działania na rzecz środowiska kosmetycznego w Polsce.

 


Maria MinczMaria Minicz
Założycielka Feminarium, dyplomowana kosmetyczka, dyplomowana linergistka.
Dyplomowana wizażystka-stylistka.

Absolwentka Quantum Leap, Szkoły Biznesu miliardera T. Harva Ekera
Absolwentka Akademii Biznesu Online
Członek Stowarzyszenia na rzecz Kosmetologii "Przyjazna Kosmetyka"

Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam najpierw w uznanym kompleksie dermatologiczno-kosmetycznym PCME pod czujnym okiem dr Artura Markowskiego, a od 7 lat jestem właścicielką prestiżowego Salonu Urody Feminarium PCME - części kosmetologicznej kompleksu Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej.
Połączenie kosmetologii z wiedzą z zakresu studiów biologicznych (gruntowna wiedza akademicka z zakresu anatomii, fizjologii, biochemii, chemii, biofizyki i antropologii) są  moim ogromnym potencjałem, który wykorzystuję skwapliwie przy pracy z klientką. To cenna wiedza, która umożliwia mi dobór najlepszych i najbezpieczniejszych marek obecnych w Feminarium, z których korzystają nasi klienci.Anna DziensikAnna Dzienisik
Dyplomowana kosmetyczka.

Jeśli jesteś perfekcjonistką i tego samego wymagasz od swojej kosmetyczki,  to dobrze trafiłaś! To właśnie Ania jest specjalistką od detali, a wiemy  przecież, że diabeł tkwi w szczegółach i ubiera się u Prady. Ania spełni Twoje  marzenie o manicure jak z reklamy lakieru do paznokci z luksusowego  magazynu mody.
Ale to tylko szczegół… Przede wszystkim Anna jest prawdziwą artystką, w jej  rękach Twoja uroda rozkwitnie! Uwielbiasz kiedy Twoje brwi wyglądają  perfekcyjne jak z Photoshopa?  To nie ryzykuj nigdy więcej wizyty u  osiedlowej kosmetyczki, a postaw na jakość, perfekcyjną obsługę i  maksymalnie satysfakcjonujący efekt. U Ani masz to zapewnione od zaraz. 
 

 

 


 

Beata KisielewiczBeata Kisielewicz
Dyplomowana kosmetyczka

Zawód zawodowiec – z nas wszystkich to ona ma najdłuższy staż pracy.
Jeśli przychodzisz do niej na zabiegi – bądź pewna – ona wie co robi ;)
Specjalistka w pielęgnacji cery męskiej. Doświadczenie zawodowe w połączeniu z przemiłą optymistyczną osobowością to coś co doceniają zarówno klientki jak i cały personel.

 

 

 

 

 


 

Kinga WasilewskaKinga Wasilewska
Fizjoterapeuta

Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej HI-TECH i zabiegach fizykalnych.
Mistrzyni lasera. Konkretna, sprawna, inteligentna. W pracy z pacjentem w kreatywny sposób korzysta ze swej bogatej wiedzy akademickiej przekładając ją na najefektywniejsze programy zabiegowe dla klientów. Na pozór zdystansowana
– w rzeczywistości bardzo ciepła i otwarta na drugiego człowieka.

Zawód fizjoterapeuty oraz praca w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej, utwierdziły ją w przekonaniu o holistycznym modelu podejścia do człowieka i wielokierunkowym systemie pracy nad ciałem. Dzięki  kilkunastoletniej nauce, popartej empirycznym zgłębianiem tajników pracy w  odniesieniu do urządzeń HI-TECH,  zgromadziła zasób wiedzy pozwalający jej na sprawne, interdyscyplinarne poruszanie się w obszarze remodelingu ciała.  Relacja, jaką nawiązuje z osobą pragnącą poprawić swoją figurę, opiera się na aktywnej współpracy, popartej maksymalnym zaangażowaniem, ukierunkowanym na uzyskanie wyznaczonego celu.Marta AdamczykMarta Adamczyk
Dyplomowana Kosmetyczka

Ta dziewczyna to czysta energia. Kiedy słabnie zasilanie, z pewnością mogłaby doładować prąd na pół miasta.
Pracuje sprawnie, dokładnie i z pasją. Jeśli lubisz zdecydowanie, pewny dotyk i zależy Ci na maksymalnym efekcie w minimalnym czasie - Marta potrafi to zrobić. Jak? Tylko ona to wie.
My tylko widzimy, że "robota pali jej się w rękach".

Ogromne poczucie humoru i talent komediowy to cechy, które w naszym zespole zapewnia właśnie ona. Z nią nigdy nie jest nudno na żadnym wyjeździe, szkoleniu, czy spotkaniu firmowym.
W bardzo krótkim czasie to właśnie jej udało najszybciej zdobyć serca klientek, które tłumnie zapisują się do Marty. 

 Anna RacinewskaAnna Raciniewska
Fizjoterapeutka


 

 

 

 

 

 

 

 Monika DudzicMonika Dudzic
Recepcjonistka


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl