refreshZbliża się weekend, a Ty niecierpliwie czekasz na sobotni wieczór z przyjaciółmi. Chcesz wyglądać wtedy olśniewająco… Uwielbiasz wygląd swojej skóry po peelingu chemicznym, jednak nie masz czasu na zamartwianie się łuszczącą skórą.

…A może jesteś nastolatką i właśnie przeżywasz swój pierwszy trądzikowy koszmar. Słyszałaś, że peelingi chemiczne mogą pomóc w walce z niedoskonałościami, ale wiesz również, że mogą one podrażniać oraz zostawiać czerwoną i wrażliwą skórę.

… A może w przeszłości próbowałaś już peelingów chemicznych i Twoja wrażliwa skóra nie wytrzymuje tak silnej formuły… ale potrzebujesz innego rozwiązania na przekrwioną skórę lub dla jej rozjaśnienia, a wiesz, że zwykłe maseczki czy kremy nie pomogą.

Co masz więc zrobić?

Peeling Lite Refresh skierowany jest do: suchej, normalnej, tłustej, mieszanej czy nawet najbardziej wrażliwej skóry. Odświeżanie jest tak łatwe jak zabieg mikrodermobrazji tylko, że z natychmiastowym efektem. Pomaga w leczeniu zmęczonej, ziemistej skóry oraz w 1 lub 2 stopniu trądziku. Może być również stosowany w przypadku okołoustnego zapalenia skóry lub w przypadku trądziku różowatego.

Peeling Lite Refresh jest najlepszym rozwiązaniem dla młodych ludzi, którzy zaczynają dopiero stosować peelingi. Polecany jest również dla osób posiadających wrażliwą skórę, która nie toleruje silniejszych peelingów, osób starszych lub dla każdego, kto chciałby natychmiastowego odświeżenia skóry. Jest także świetnym uzupełnieniem mikrodermobrazji lub innych zabiegów odmładzających.

 

Wypróbuj więc Peeling Lite Refresh. Jest to bardzo skuteczne a równocześnie delikatne rozwiązanie, które poprawi kondycję i odświeży Twoją skórę.

 

 

Warto przeczytać


 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl