Kontakt

Piękność Dnia 

logo

Adres: ul. Wita Stwosza 6, 40-036 Katowice
Telefon: 607 985 541
Strona internetowa: www.pieknoscdnia.com.pl

Drukuj

 

 

O nas

Gabinet kosmetyczny Piękność Dnia Katarzyna Graca jest miejscem, w którym od 2001 r. wiedza i doświadczenie łączone są z pasją i miłością do pracy. Naszym priorytetem jest pomoc i terapia dla skóry potrzebującej specjalnego oraz indywidualnie dobranego programu zabiegów kosmetycznych. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i ciągle pogłębianą wiedzę z zakresu kosmetologii. Nasza oferta to szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, a także masaże czy zabiegi związane z pielęgnacją dłoni i stóp. Używamy wyłącznie profesjonalnych kosmetyków takich firm jak: Biologique Recherche, Environ czy Danne Montague-King.

Zabiegi

Depilacja woskiem


Depilacja laserowa


Zabieg mikrodermabrazji kryształowej


Mezoterapia igłowa


Zabieg mikronakłuwania

Zespół

zdj

 

Katarzyna Graca 

Założycielka gabinetu kosmetycznego Piękność Dnia, dyplomowana kosmetyczka i pielęgniarka, absolwentka Collegium Cosmeticum. Pasjonatka swojego zawodu, perfekcjonistka. Doświadczenie i wiedzę kosmetyczną rozwija nieprzerwanie od 1996 r. Wciąż poszukuje nowych, a jednocześnie zdrowych i bezpiecznych metod odmładzania skóry. W pracy maksymalnie skupiona na tym, co robi, prywatnie chodzący wulkan energii. Uśmiechnięta, zawsze gotowa do pomocy. W zabiegach pielęgnacji twarzy specjalizuje się w: zaawansowanych technikach pielęgnacji twarzy Biologique Recherche, kosmeceutycznych zabiegach Danne Montague-King, pilingach medycznych, ziołowych, innowacyjnych technikach masażu, pielęgnacji skóry męskiej, zamykaniu naczyń krwionośnych, usuwaniu przebarwień i blizn, metodach odmładzania skóry Environ, medycznym roll-cit, mezoterapii igłowej. W pielęgnacji ciała specjalizuje się zwłaszcza w procedurach modelujących sylwetkę, opracowała także autorskie metody spłycania rozstępów. Ponadto prowadzi konsultacje z zakresu medycyny estetycznej, immunodiagnostyki nietolerancji pokarmowej FoodDetective, programu opieki kosmetycznej przed i po zabiegach chirurgii plastycznej Thalgomed, mikroodżywianiu w medycynie estetycznej i kosmetologii. 


 

zdj

 

Marta Nowinowska 

Doświadczona kosmetolog. Zawodowo z kosmetyką związana nieprzerwanie od 2003 r. Przemiły charakter, subtelność i piękny uśmiech, to cechy które łączy w sobie Marta. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach pielęgnacji twarzy, zastosowaniu kwasów owocowych AHA, mezoterapii mikroigłowej, mikrodermabrazji diament-korund i kosmetyce upiększającej. W pielęgnacji ciała w zabiegach modelujących sylwetkę, masażach bańką chińską oraz elektrobiostymulacji. Ponadto wykonuje zabiegi na stopy i dłonie oraz manicure i pedicure kosmetyczny i leczniczy.

 

 

Galeria

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl