Kontakt

Klinika Medycyna Urodylogo

Adres: ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa
Telefon: +48 502 222 759
Strona internetowa: www.medycynaurody.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

O nas

Zgrany zespół Kliniki Medycyny Urody każdego dnia dba o to, by otaczać pacjentów i pacjentki opieką na najwyższym, profesjonalnym poziomie, zapewnić im pełny komfort, zrozumienie i indywidualne podejście dopasowane do ich osobistych, często tak różniących się od siebie potrzeb. W komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze oferujemy naszym pacjentom szeroką ofertę zabiegów dedykowanych kobietom i mężczyznom w każdym wieku.

W ostatnich latach nastąpiło duże zainteresowanie medycyną estetyczną, gdyż bazuje głównie na nieoperacyjnymi metodach poprawy urody. Okazało się, że modelowanie ust, korekcja zmarszczek czy też pozbycie się cellulitu możliwe jest bez przeprowadzania operacji plastycznych.  Poprzez drobne, nieinwazyjne zabiegi skutecznie możemy odmłodzić naszą skórę czy poprawić drobne defekty estetyczne, które wpływają negatywnie na nasze samopoczucie i samoocenę.

W Klinice Medycyna Urody oferujemy naszym pacjentom różnorodny wybór zabiegów także z zakresu chirurgii plastycznej. Doświadczony personel, lekarze z dużym doświadczeniem i indywidulanym podejściem do pacjenta dbają o to, by zabiegi chirurgii plastycznej zostały przeprowadzone z zachowaniem najwyższych standardów i dały najlepszy dla danej osoby ostateczny efekt estetyczny.

Również w Klinice Medycyna Urody można skorzystać z pomocy flebologa, na konsultacji i po weryfikacji badań USG żył kończyn dolnych w zależności od zaawansowania choroby zaleca odpowiednią metodę leczenia.

W Klinice Medycyna Urody lekarze dermatolodzy zajmują się leczeniem i diagnostyką takich chorób jak: trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, nadpotliwości, wykwitów skórnych i stanów narzuconych, wykwitów pierwotnych (plam, grudek, bąbli, guzków, pęcherzy, krost, łuski, strupa, nadżerki, owrzodzenń, rozpadlin), blizn, chorób bakteryjnych, grzybic, chorób pasożytniczych, chorób wirusowych, chorób pęcherzowych, tkanki łącznej, alergicznych, fotodermatozy, egzemy, włókniaka, znamion, czerniaka, nowotworów skóry.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Mezoterapia igłowa


Lipofilling


Lipofilling twarzy


Lipofilling piersi

Zespół

Bożena ArtemjewBożena Artemjew 

Prezes Zarządu Kliniki Medycyna Urody. Wykształcenie wyższe. Uniwersytet Łódzki, Wydział Psychologii – specjalizacja: psychologia społeczna oraz psychologia kliniczna dorosłego. Dyplom magisterski w roku 1983. Liczne praktyki i staże, szkolenia w zakresie prowadzenia terapii, zarówno indywidualnej jak i grupowej. Samodzielne prowadzenie grup terapeutycznych. Piętnastoletni staż pracy w zawodzie psychologa. Doskonała znajomość zagadnień: marketingu, komunikacji interpersonalnej, rynkowej i czynników motywacyjnych. Szkolenia w zakresie mediów. Doświadczony manager. Bożena Artmjew od wielu lat pracuje z kobietami, posiada bogate doświadczenie w konsultacji i terapii pacjentów.

 Krzysztof Szymańskilek. med. Krzysztof Szymański
chirurg plastyk 

Dyplomowany chirurg I-go i II-go stopnia chirurgii ogólnej i plastycznej. Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Posiada wieloletnią praktykę zawodową, a jego doświadczenie i profesjonalizm potwierdza zadowolenie pacjentów. Specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej takich jak: liposukcja mało inwazyjnym systemem Body Jet, powiększaniem piersi własną tkanką tłuszczową (Beauli) lub implantami, korektą nosa, uszu, powiek, leczeniem blizn.

 Krzysztof Pióreklek.med.Krzysztof Piórek
chirurg, flebolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej żył kończyn dolnych. Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Posiada wieloletnie doświadczenia kliniczne w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych patologii żył kończyn dolnych na każdym etapie choroby. Specjalizuje się w najnowocześniejszych metodach wewnątrznaczyniowego leczenia niewydolności żylnej (takich jak: ClariVein®, RFITT, EVLT, skleroterapia piankowa).

 Andrzej Komorlek.med. Andrzej Komor 

Doktor Andrzej Komor jest ortopedą traumatologiem. W latach 1986-1992 studiował na Akademii Medycznej w Warszawie, a w 2001 r. z wyróżnieniem zdał egzaminy specjalizacyjne II stopnia. Prowadzi prywatną praktykę w Polsce oraz jest konsultantem w Fundacion Hospital Calahorra w Hiszpanii. W 2000 r. został uhonorowany stypendium Europejskiej Federacji Towarzystw Ortopedii i Traumatologii w Belgii. Jest lekarzem w Polskiej Misji Medycznej, brał udział w ratowaniu ofiar trzęsienia ziemi w Pakistanie w 2005 r. i w Indonezji w 2006 r., za co został odznaczony orderem „Za ofiarność i odwagę”. Od wielu lat związany jest z medycyną sportową. Do 2007 r. prowadził opiekę lekarską nad młodzieżową Reprezentacją Polski w piłce nożnej, a od 2012 r. do dnia dzisiejszego jest konsultantem zespołu futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles. W trakcie EURO 2012 był „lekarzem płyty” odpowiedzialnym za opiekę medyczną zawodników i sędziów. Doktor Andrzej Komor jest autorem wielu publikacji i wystąpień medycznych na temat m.in. patologii stawu ramiennego czy artroskopii stopy i stawu skokowego. Regularnie bierze udział w konferencjach, sesjach i zjazdach ortopedycznych w Polsce i za granicą jako słuchacz lub wykładowca, jak np. na 2gim Kongresie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej czy AO Basic i Advanced Course.

 Edyta Adamczyk-Kuteralek. med. Edyta Adamczyk-Kutera
lekarz medycyny estetycznej

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi, a także z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Wykładowca licznych sympozjów i szkoleń w kraju, jak i za granicą. W klinice Medycyna Urody wykonuje cały wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (Nici PDO, Botox, wypełniacze, Pelleve, peelingi, osocze bogatopłytkowe) oraz terapii laserowej (usuwanie blizn i rozstępów, frakcjonowanie skóry). Specjalizuje się w zabiegach medycyny przeciwstarzeniowej oraz prowadzi pacjentów z zakresu kuracji żywieniowej LEAP.

 Barbara Jerschinalek. med. Barbara Jerschina
lekarz medycyny estetycznej 

Ekspert Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej (Antiaging). Posiada dużą wiedzę i doświadczenie, a także wybitne zdolności manualne oraz rzadko spotykaną umiejętność całościowego spojrzenia na pacjenta - poprowadzenia prawidłowej diagnostyki i zaplanowania skutecznego procesu leczenia. Jej szczególna umiejętność to metamorfozy, czyli zaplanowanie kompleksowego programu zabiegów i leczenia ogólnego. Korekta nawet bardzo istotnej asymetrii twarzy bez skalpela. Jako jedna z niewielu specjalistów potrafi znacznie poprawić wygląd ciała po odchudzaniu i ciąży. Etyka lekarska i pasja wykonywania zawodu jest zawsze priorytetem. Ekspert w leczeniu powikłań po zabiegach z wypełniaczami, toksyna botulinową, i innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (Ulthera, Thermage, Mona Lisa Touch, Laser frakcyjny).


 
Katarzyna Rudolflek.med. Katarzyna Rudolf
lekarz medycyny estetycznej 

Absolwentka dwóch wydziałów warszawskiej Akademii Medycznej: lekarskiego i stomatologii. Już w czasie studiów interesowała się chirurgią. Ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu trudnych zabiegów chirurgicznych, między innymi skomplikowanych ekstrakcji. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wykonując zabiegi wykorzystuje jednocześnie wiedzę lekarza medycyny i stomatologa. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą.

 Anna PłatkowskaLek. med. Anna Płatkowska
lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.  Związana jest z Zakładem Psychodermatologii UM w Łodzi, gdzie odbywa stacjonarne studia doktoranckie oraz prowadzi działalność dydaktyczną  i naukową w dziedzinie Dermatologii,Psychodermatologii oraz Alergologii. W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta (współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny). Całościowe ujęcie problemów pacjenta i pomoc oraz opieka w szerszym spektrum działań profesjonalnych przybiera w ostatnich latach na wartości i zyskuje wielu zwolenników. Rozwija swoją działalność naukową badając wpływ szerokopojętego stresu na przebieg chorób skóry zarówno tych o podłożu alergicznym jak i immunologicznym.W klinice Medycna Urody wykonuje cały wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (Botox, wypełniacze, peelingi) oraz terapii laserowej (usuwanie blizn i rozstępów, frakcjonowanie skóry)

Media

Reklama


1
 

 

 

 

 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl